Jak wybrać samochód na wesele?

To pytanie, które często trapi przyszłych małżonków. Swoje zdanie mogą także wypowiadać rodzice pary młodej. Jednak decydujący głos powinien należeć do młodych.

Po pierwsze weźcie pod uwagę na co wykorzystacie samochód ślubny. Czy w grę wchodzi przejazd tylko do kościoła czy też po uroczystości weselnej pojedziecie na salę weselną? Być może jeszcze planujecie zdjęcia w plenerze w trakcie zabaw weselnych?

Od tego gdzie i w jakim kościele, sali weselnej bierzecie ślub powinno zależeć to czy samochód jest zabytkowy czy też nowoczesny. Zabytkowe samochody weselne tworzą wspaniały i niezapomniany klimat tego wyjątkowego dnia.

W przypadku nowoczesnych samochodów ślubnych największą rolę przy wyborze odgrywa marka samochodu. Najpopularniejszym wyborem pary młodej są samochody BMW i Mercedes. Często młodzi wynajmują też Ople i Audi.

Na koniec zawsze warto zastanowić się w jakim modelu cenowym wynająć samochód. Jeżeli planujecie wypożyczyć go na ponad 4 godziny zazwyczaj opłaca się stała cena od usługi. W innym wypadku wskazane jest naliczanie za każdą godzinę wypożyczenia. Pamiętajcie, że cennik ślubny zawiera dużo więcej pozycji niż tylko wynajęcie samochodu ślubnego. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że to bardzo mała część potrzebnego budżetu. Zaplanujcie więc swoje wesele z głową!

Poniżej przedstawiamy przykładowe samochody, które można wynająć w Nowym Sączu na różne uroczystości:

Chrysler New Yorker

Cadillac

Hupmobile

BuicElectra

Buick

Kontakt:

Więcej samochodów do ślubu znajdziesz na stronie:http://www.samochodyretro.com.pl/

Samochody Retro do wynajęcia
Malgorzata Pasiut

adres:
Podegrodzie 416
33-386 Podegrodzie

telefon: 694 823 902

e-mail: biuro@samochodyretro.com.pl

Share:
Related Post

Dodaj komentarz