Kamerzysta na wesele

Tuż obok fotografii ślubnej nasuwa się myśl skoro robimy zdjęcia ślubne to może by tak wynająć kamerzystę na wesele i wszystko nagrać? Filmowanie wesel to zadanie kamerzysty ślubnego. Zarówno fotografia ślubna jak i wideofilmowanie wesel i samego ślubu wymaga odpowiedniego specjalisty oraz sprzętu. Czasem warto skorzystać z pakietów łączonych fotografia ślubna + filmowanie ślubu – przy takim połączeniu można liczyć na korzystny rabat. Kamerzysta ślubny powinien znać się na montażu audio i wideo, posiadać odpowiednią kamerę z wyższej półki, doświadczenie oraz umiejętności w filmowaniu ślubów. Film z wesela nie może być nudny, powinien być dynamiczny, posiadać dobrany podkład muzyczny i przejścia. Na rynku można spotkać oferty filmowania z kliku kamer w różnych ujęciach naraz. Filmowanie w HD to już praktycznie standard. Nie brakuje również ofert filmowania ślubów w 3D. Odpowiedni kamerzysta na wesele to taki, który zaspokoi nasze potrzeby oraz oczekiwania. Ceny filmowania są zbliżone do cen fotografii ślubnej i wahają się od 1000 zł do kilku tysięcy zł. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej kolejnej kategorii kamerzysta na wesele.

Share:
Related Post
reviews
  • Andrzej

    Ostatnimi czasy można zauważyć, że maleje popularność kamerzystów na weselach. Młoda Para bardziej ceni sobie fotografa.
    Ja jednak uważam, że sprawdzony kamerzysta to dobra inwestycja. Chciałbym aby moje dzieci obejrzały kiedyś w przyszłości jak wyglądał ślub ich rodziców. Jak goście się ubierali i bawili. Jaka była muzyka, są to chwile godne każdych pieniędzy. Dla tego dobrze się zastanówcie, nad zatrudnieniem kamerzysty. Pozdrawiam

Dodaj komentarz