Makijaż ślubny cenne porady od charakteryzatorki

Poprosiliśmy o  kilka cennych rad znaną charakteryzatorkę teatralną i makijażystkę; absolwentkę Szkoły Makijażu, Perukarstwa i Charakteryzacji Teatralnej. Nasz Gość  pracuje również przy teledyskach, reklamach i sesjach fotograficznych. Wykonuje makijaże oraz charakteryzacje z efektami specjalnymi.

Ile czasu zajmuje średnio wykonanie kompletnego makijażu ślubnego?

Od godziny do półtorej. Oczywiście, czas wykonania makijażu ślubnego zależny jest od tego, co zażyczy sobie Panna Młoda, np., czy mają być doklejane rzęsy czy nie.

Proszę powiedzieć, co zrobić w sytuacji, kiedy makijaż ślubny rozmiarze się? Sama ceremonia ślubna, a potem przyjęcie weselne trwa długo i obfituje w emocje. Jak możemy się ratować kiedy makijaż się uszkodzi?

Łzy najbardziej psują efekt pięknego makijażu. Często też goście zostawiają na policzkach Panny Młodej ślady szminki. Na pewno warto mieć przy sobie kosmetyczkę. W takich sytuacjach należy zawsze oczyścić i osuszyć takie miejsca. Jeżeli jest to niewielki obszar możemy delikatnie wklepać podkład lub korektor i całość zapudrować. Jeżeli z oczu popłyną strumienie łez, to należy wilgotną chusteczką oczyścić twarz, osuszyć i nałożyć podkład i puder na nowo. Pamiętajmy jednak o zasadzie, że nakładamy zawsze suchy produkt na mokry, nigdy odwrotnie.

Share:
Related Post
reviews
  • Kasia

    Dziękuje autorowi za kilka bardzo cennych porad. Makijaż i to w czasie ślubu to jedna z najważniejszych rzeczy dla każdej kobiety.

  • muffinki

    Wiele cennych porad, które doceni każda przyszła Pani Młoda

Dodaj komentarz