Już dzisiaj może tutaj znaleźć się Twoja oferta - napisz do NAS

Strony z województwa Łódzkie:

 • Baza Zespołów Muzycznych Mirex »

  Aby twoje wesele było udane a goście wspominali Wasze wesele to podczas wyboru zespołu muzycznego należy dokonać gruntownej selekcji kapel pod każdym względem. W tym celu należy odwiedzić wiele orkiestr i ich przesłuchać. Jeśli jest to możliwe kapele powinny udostępnić demo z imprez oraz możliwość przesłuchania na żywo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami prezentowanych zespołów. TAKT” – to dobra zabawa, uśmiechy na twarzach gości i obolałe od tańca stopy następnego dnia! Potrafimy rozkręcić każdą imprezę, a nasz repertuar przygotowujemy tak, by porwać do tańca zarówno młodych, jak i bardziej doświadczonych życiem gości. Naszymi atutami są przede wszystkim uzdolnieni muzycy, konferansjer potrafiący dogadać się z każdym, oraz muzyka wykonywana na żywo. Gramy zawsze dla Państwa i własnej przyjemności. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie sugestie i z wielką chęcią spełniamy każde życzenie!

  W skład naszego charyzmatycznego zespołu wchodzą:
  – perkusja,
  – gitara basowa,
  – gitara rytmiczna,
  – klawisze,
  – wokal żeński,
  – 2 wokale męskie
  Organizujemy również biesiadę, bawiąc się razem z gośćmi przy dźwiękach akordeonu, gitary, werbla i tamburyna. Zespół muzyczny „SIDE OFF BAND
  Jesteśmy zespołem w 7 osobowym składzie: dwa wokale, perkusja, gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe oraz DJ – wodzirej. Gramy muzykę w 100% na żywo, nadając niepowtarzalne brzmienie i atmosferę każdej imprezie. Pasja związana z muzyką dała nam impuls do stworzenia formacji muzycznej SIDE OFF BAND. Nazwa zespołu oddaje charakter naszej twórczości, gramy dużo, dobrze i przede wszystkim to, co gra w nas – wewnątrz. Imprezę prowadzi profesjonalny konferansjer, DJ. Oferujemy również set muzyki klubowej prezentowanej przez Marcina.

  Członkowie:
  Ula – wokal; Mariusz – wokal; Mariusz – instr. klawiszowe; Przemek – gitara elektryczna; Sebastian – gitara basowa, syntezator basowy; Piotr – perkusja, gitara; Marcin – DJ, wodzirej.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: