Ślub 62-latki z 9-latkiem

Nie codzienna sytuacja miała miejsce w RPA gdzie doszło do nad wyraz dziwacznego ślubu 62-letniej Helen Shabangu z 9-letnim Sanele Masilela, żeby było jeszcze dziwniej  w ceremonii ślubnej uczestniczył pierwszy mąż kobiety.

9-latek poślubił 62-latke

Dla nas jest to nie pojęte, ale przyjrzyjmy się Jak do tego doszło? Wszystko zaczęło się rok temu. 8 -letni wówczas Sanele wyznał rodzicom, że często widzi swojego zmarłego dziadka, który nigdy się nie ożenił. Chłopiec twierdził, że w snach duch zmarłego dziadka kazał mu się ożenić w jego imieniu. Na reakcję rodziców nie trzeba było długo czekać postanowili, że trzeba coś z tym zrobić. Pannę młodą została przyjaciółka matki – Helen, gdzie pracują obydwie w składowisku recyklingu. W wypowiedziach dla mediów, mama chłopca tłumaczyła:

Dlatego w ubiegłym roku dokonano formalnych zaślubin, ale stwierdzono, że to nie wystarczy i nadszedł czas na tradycyjną ceremonię. Co ciekawe, 62-letnia Helen ma równocześnie męża Abela, który bardzo aktywnie włączył się w przygotowanie całej uroczystości. Co więcej, to on ufundował trzywarstwowy tort weselny.

Młoda Para mieszka w tej samej okolicy, ale w różnych mieszkaniach. Pan młody żyje u swojej starszej siostry, nadal chodzi do szkoły. Helen natomiast mieszka ze swoim pierwszym mężem i to się w przyszłości nie zmieni. Wszystko było zorganizowane po to, aby ochronić chłopca i „oszukać” ducha jego dziadka.
Share:
Related Post

Dodaj komentarz