Wspominanie zdjęć

Zawsze miałam słabość do oglądania zdjęć ślubnych, wprawiały mnie nie w romantyczny nastrój. Od dawna nie oglądałam jednak zdjęć umieszczonych w starym albumie babci. Zajrzałam do niego dopiero niedawno. Kilka lat temu ja również wstąpiłam w związek małżeński i mam swój własny album, w którym znajdują się zdjęcia ślubne. Ale dopiero niedawno zajrzałam do albumu mojej babci, na
pierwszej stronie widniała fotografia ślubna dziadków. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu okazał się, że moja babcia była w dniu ślubu bardzo podobne ubrana do mnie. Zawsze się zastanawiałam skąd u mnie pomysł na taką suknię. Dopiero po obejrzeniu albumu uzmysłowiłam sobie, że ów pomysł zaczerpnęłam ze zdjęcia ślubnego babci.

Moja suknia ślubna wisi teraz w szafie i czasem na nią patrzę i wspominam ten cudowny i niezapomniany dzień. Zapewne każda panna młoda czuje się wtedy wyjątkowo i niepowtarzalnie, ja również tak się czułam. Gdy schodziłam po schodach do mojego wtedy przyszłego męża. Opowiadał mi potem, że dech mu zaparło gdy mnie zobaczył, taka podobno byłam piękna, ale która panna młoda nie jest piękna dla swojego wybranka. Życzę wszystkim przyszłym pannom młodym aby ten dzień był dla nich tak wyjątkowy jak był dla mnie. Aby ich wybrankowie serc byli nimi urzeczeni i zachwyceni. Jednak nie tylko w dniu ślubu, ale również później w dalszym wspólnym życiu. Ponieważ to bardzo ważne aby dwoje ludzi szanowało się na wzajem i darzyło się uczuciem, które przetrwa wszelki problemy i nieprzewidziane sytuacje jakie przyniesie los.

Share:
Related Post

Dodaj komentarz