Wybór zaproszeń ślubnych

Zaproszenia ślubne to jeden z etapów przygotowawczych do ślubu. Etap dość ważny, ponieważ, żeby go odpowiednio zrealizować, trzeba mieć już podjętych kilka ważnych decyzji.

 Po pierwsze data i miejsce ślubu oraz wesela. Te dwie informacje muszą być bezwzględnie potwierdzone. Następną kwestią jest lista gości weselnych. Powinna ona być gotowa, przygotowana starannie i kilka razy sprawdzona. Jeśli zamawiamy zaproszenia spersonalizowane, warto domówić kilka wersji pustych. Dzięki temu unikniemy wielu problemów, ponieważ często zdarza się, że jakieś nazwisko jest pominięte, bądź napisane z błędem, lub po prostu w ostatniej chwili chcemy jeszcze kogoś dodatkowo zaprosić, a na zamawianie kolejnych zaproszeń nie ma już czasu.

image004

Kolejną sprawą jest zdecydowanie o tym, czy chcemy, aby goście tradycyjnie przynieśli kwiaty. Jeśli tak sprawa jest jasna – zaproszenia są napisane standardowo. Jeśli jednak zamiast kwiatów para młoda woli otrzymać książki, wino, czy czekoladki, taka informacja musi być zawarta na zaproszeniu. Jest to coraz częstsza praktyka wśród par, ponieważ kwiaty to wydatek w dużej mierze bezsensowny, który szybko zwiędnie i wyląduje w koszu.

Share:
Related Post

Dodaj komentarz